Ghid bonusuri

Aici înveţi diverse lucruri despre joc,cum să devii mai bun , unde găseşti obiecte, etc..

Ghid bonusuri

Mesaj de Ika » Joi Oct 26, 2017 7:11 am

Bună ziua , m-am tot gândit să postez un ghid ca acesta pentru că m-am gândit că poate ar fi folositor ( unora care nu utilizează auto-clickerul ) .

Deci :

-> Pe fiecare accesoriu în parte ( cască , cercei , brățară , colier , papuci , scut ) trebuie să fie cu full vitalitate ; Aceste bonusuri sunt utile pentru fiecare rasă în parte , iar la partea de săgeți mod , freză mod se atașează bonusul vitalitate de 5x și regenerare HP .

-> Pe arma/armura ninja se atașează dex 7x și pietrele dex .
-> Pe arma/armura warrior se atașează str 7x și pietrele str .
-> Pe arma/armura șaman se atașează int 7x și pietrele int .
-> Pe arma/armura sura se atașează int 7x și pietrele int .

Re: Ghid bonusuri

Mesaj de ZalinaZix9 » Dum Iun 23, 2019 2:21 am

Ika scrie:Bună ziua , m-am tot gândit să postez un ghid ca acesta pentru că m-am gândit că poate ar fi folositor ( unora care nu utilizează auto-clickerul ) .

Deci :

-> Pe fiecare accesoriu în parte ( cască , cercei , brățară , colier , papuci , scut ) trebuie să fie cu full vitalitate ; Aceste bonusuri sunt utile pentru fiecare rasă în parte , iar la partea de săgeți mod , freză mod se atașează bonusul vitalitate de 5x și regenerare HP .

-> Pe arma/armura ninja se atașează dex 7x și pietrele dex .
-> Pe arma/armura warrior se atașează str 7x și pietrele str .
-> Pe arma/armura șaman se atașează int 7x și pietrele int .
-> Pe arma/armura sura se atașează int 7x și pietrele int .

Ai putea face un video mai desfășurat la tema asta? Poate deja mai ai ceva de adaugat, iar noi incepători vom putea da savefrom youtube și să-ți multumim mult. :)

Înapoi la Întrebări și Ghiduri