REGULAMENTUL JOCULUI

În această secţiune găsiţi regulile generale ale jocului.

REGULAMENTUL JOCULUI

Mesaj de [GF]Andy » Lun Oct 30, 2017 5:27 pm

1. Reclama este interzisa.
2. Este interzis sa dai conturi/iteme aici pe conturi/iteme alte servere, alte jocuri sau pe bani reali/credit si invers.
3. Hack-urile sunt interzise.
4. Nu aveti voie sa pretindeti ca faceti parte din staff.
5. Nu aveti voie sa dati max_hp la altii playerii.
6. Nu aveti voie sa dati mute/kick aiurea. (limbajul inadegvat este pemis), (Se va da mute pt Reclame 2h, Mute pt Spam 1h)
7.Nu aveti voie sa folositi comanda /reload.
8. Este interzis spam-ul cu injuraturi in map1 blue
9.Nu aveti voie sa faceti ox. (Puteti face alte event-uri hide,pvp etc)
10. Nu aveti voie sa va transformati in dragon in map1.
11. Nu aveti voie sa bagati mobi in map1 pentru ca faceti lag.
12. Nu aveti voie sa bateti playeri de pe /inv
13. Nu aveti voie sa dati level la playeri daca ei nu doresc, ca s-ar putea sa aiba sts si se reseteaza.
14. Nu aveti voie sa trageti un player daca el nu doreste.
15. Este inerzis bugul in pamant cu arma.
16. Nu aveti voie sa injurati pe /n si sa faceti spam aiurea.
17.O regula noua pentru Samanii de pe server ?!
In ultima vreme am observat ca tot mai multi playeri isi fac cont de Saman pe server si abuzeaza de bugul cu BUFF.
Ce inseamna asta ?
Samanii dau Buff playerilor ce au max_hp (cand dai buff unui jucator cu max_hp, acestuia i se reseteaza hp-ul) apoi risipa pentru ai omora si continua sa faca asta continuu, din acest motiv CONSOLA este plina cu playerii ce au acces max_hp si "abuzeaza" de comanda doar pentru acest lucru.
In urma multiplelor sesizari pe care le-am tot primit de la jucatorii serverului, am decis:
Ca solutie pentru aceasta problema, de acum incolo le este interzis samanilor sa dea buff map1 celor ce au max_hp.
Reclamatiile se vor face in sectiunile "Reclamatii playeri" sau "Reclamatii echipa", iar masurile se vor aplica ca atare celor ce nu se conformeaza.

Regulamentul poate fi actualizat oricând aşa că vă rugăm să vizitaţi această secţiune zilnic.

ORICE REGULĂ ÎNCĂLCATĂ SE SANCŢIONEAZĂ CU BAN + REMOVE
Imagine

Înapoi la Regulamentul jocului